Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde kurumsal yönetimi, sürdürülebilir karlılığı ve güvenilirliği ile uluslararası düzeyde paydaş olunmak istenen, girişimciliği ve yenilikçiliği ile itibar kazanmış öncü bir grup olmaktır.

Misyonumuz

Milli sermayenin rekabetçi ve sorumluluk sahibi girişimcisi olmanın bilinci ile Seval Şirketler Grubu;

  • Katma değer oluşturduğu veya oluşturabileceği sektörlerde yer almayı,
  • Ürettiği ürün ve hizmetleri kaliteli olarak yurt içinde ve yurt dışında kullanıma sunmayı,
  • Farklı bakış açıları ve yenilikler sunarak faaliyet gösterdiği sektörlere öncü olmayı,
  • Tüm paydaşlarının memnuniyetini esas alan bir yaklaşım ile faaliyet göstermeyi,
  • Sosyal sorumluluk çalışmaları ile insan ve topluma değer katmayı

bir misyon olarak addeder.

Ülkemizin birliği, inanç, gelenek ve kültürümüzün yaşaması adına milli ve manevi değerlerimizi bilir, uygular ve toplumda da benimsenmeleri için örnek olma sorumluluğunu taşırız.

Mülkün Allah’a ait olduğu ve rızkın da O’ndan geldiği inancıyla, faaliyetlerimizde helal kazanç düsturunu benimser, kardeşlik dayanışması içerisinde çalışırız.

Her faaliyetimizi anlamlı kılan insana, Seval Şirketler Grubu ve tüm insanlık için sarf ettiği değerli emeklerine saygı duyarız. İnsanı en önemli değerimiz ve paydaşımız olarak görürüz.

Kurumumuzun, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin, müşterilerimizin, kamunun ve çevrenin haklarını sorumluluk anlayışıyla gözetiriz. Faaliyetlerimizi tüm tarafların haklarını gözetme üzerine inşa ederiz.

Ürün ve hizmetlerimizin şekillenmesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve uzun vadeli memnuniyetlerini temel alırız; isteklerine, önerilerine, şikâyetlerine odaklanarak, müşterilerimize hızlı, pratik, kalıcı ve güven veren çözümler sunarız.

Ürün ve hizmet kalitemizi her zaman beklentilerin üzerinde tutmak için kalite sistemleri ve uluslararası standartları takip ederiz. Kalitemizi oluşturan süreçlerimizi sistemli şekilde ele alıp güncelleyerek, kalitede yüksek standardı sağlamayı hedefleriz.

Değişim sürecini, planlı ve sistemli bir şekilde, önleyici yaklaşım prensibiyle yönetir; ulusal ve uluslararası gelişmeler, müşteri beklentileri ve kurumsal ihtiyaçlarımız doğrultusunda yeni ve farklı çözümler sunmaya odaklanırız.

TOP